List do Rodziców i Opiekunów Uczniów naszej szkoły.

  Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
  Wkrótce zacznie się Nowy Rok Szkolny, jakże inny od poprzednich. Planujemy naukę stacjonarną, czyli w szkole i mamy nadzieję, że tak będzie. To zależy przede wszystkim od Was – Drodzy Rodzice i Opiekunowie oraz od nas, od tego czy będziemy wszyscy w sposób rozważny chronić się przed zakażeniem oraz swoich najbliższych. Niestety coraz więcej osób choruje na Covid 19. Musimy być bardzo odpowiedzialni i przestrzegać zaleceń Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Sanepidu. Za kilka dni otrzymacie Państwo procedury dotyczące naszej szkoły. Chcielibyśmy, aby cały czas Wasze Dzieci, a nasi Uczniowie uczyli się stacjonarnie. Mamy możliwości: małe klasy, dużo przestrzeni. Warto przestrzegać zaleceń MEN, MZ i GIS. Ministerstwo Edukacji Narodowej podało trzy warianty nauczania w zależności od sytuacji: stacjonarny, hybrydowy i zdalny. Podczas zebrań będą omówione te trzy warianty.
  W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną musieliśmy zaplanować spotkania z Wami Drodzy Rodzice i Opiekunowie w małych grupach, dla Oddziałów Przedszkolnych(24 i 27.08.20) dla Uczniów z klasy I (25.08.20r), dla klas: II, III, IV i V(31.08.20), dla klas VI, VII i VIII(01.09.20r). Wszystkie zebrania zaczynają się o godz. 16.30. Bardzo proszę abyście przychodząc na zebrania mieli maseczki, zdezynfekowali swoje ręce zaraz po wejściu do budynku i zachowali odległość między sobą. Musimy wspólnie dbać o bezpieczeństwo naszych dzieci, naszych rodzin i nasze, oraz przeżyć tą trudną , nawet bardzo trudną sytuację. Mamy nadzieję, że wkrótce minie epidemia. Niechaj Złota Myśl Kardynała Stefana Wyszyńskiego da nam wszystkim otuchę „Miłość świadczona innym jest największym dobrodziejstwem dla nas samych, którzy zdobywamy się na okazywanie miłości.”
  Bardzo prosimy na bieżąco śledzić wiadomości na Facebooku naszej szkoły oraz na stronie internetowej.
  Mimo zachowanej odległości bardzo cieszymy się na spotkanie z Państwem. Przebieg rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego będzie podany za kilka dni.
  Z poważaniem
  Małgorzata Rysicka
  Dyrektor Publicznej Szkoły SPSK
  im. św. Franciszka z Asyżu