Drzwi Otwarte w Szkołach SPSK w Elblągu

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Elblągu zapraszają rodziców wraz z dziećmi na Drzwi Otwarte.

Podczas spotkania rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki, porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją. Przewidziano również ciekawe atrakcje dla dzieci.

Drzwi Otwarte odbędą się dnia 24 marca 2018 roku (sobota) w godzinach od 10 do 14 w budynku Szkoły przy ul. Saperów 14c (Miasteczko Szkolne, wejście od strony „Medyka”).

W tym dniu do Państwa dyspozycji są Dyrektorzy Szkół SPSK, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Będzie również możliwość złożenia podania o przyjęcie dziecka do Szkoły.

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy nabór do oddziałów przedszkolnych, oddziału zerowego, pierwszej klasy szkoły podstawowej oraz klas programowo wyższych. Oferujemy naukę w niewielkich grupach do 16 osób, wychowanie w duchu wartości katolickich, a także niezwykle bogatą ofertę zajęć dodatkowych oraz rozwijających zainteresowania (nauka pływania, język włoski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, SKS, koło flażoletowe, naukę gry na gitarze).

Nauka w Szkołach SPSK w Elblągu jest bezpłatna. Zapewniamy również najlepszą opiekę dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (pomoc oligofrenopedagoga, surdopedagoga, nauczyciela terapeuty, możliwość terapii logopedycznej, a także wsparcie psychologa i pedagoga szkolnego).

Serdecznie zapraszamy!

 

Publiczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Elblągu

Saperów 14c, 82-300 ELBLĄG

kontakt:
tel: 55 649 12 75
kom: 512 581 255

www.elblag.spsk.info.pl