Biuletyn na marzec 2013 r.

Zmartwychwstanie

W związku z informacją Burmistrza Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański o braku możliwości dalszego użyczenia budynku na działalność oświatową gościliśmy w naszej szkole organ prowadzący Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich z siedzibą w Częstochowie – Panią Prezes Violettę Błasiak oraz Panią Dyrektor Marię Chodkiewicz. Spotkanie było okazją do omówienia ww. problemu, w którym wzięli również udział mieszańcy wsi Kępki oraz przedstawiciele organizacji działających na terenie wsi Stobna, Janowo oraz Kępki. Wszystkim osobom zainteresowanym dalszym losem szkoły dziękujemy za wsparcie i życzliwość.

4 kwietnia 2013 r. pierwszy raz w historii naszej szkoły odbędzie Sprawdzian Szóstoklasisty. Celem sprawdzianu jest zbadanie stopnia opanowania wybranych umiejętności. Sprawdzany jest stopień opanowania umiejętności w zakresie: czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce. Są to umiejętności podstawowe dla tego etapu edukacji, ale niezbędne do nauki w gimnazjum i przydatne w codziennym życiu.
Wszystkim uczniom klasy VI życzymy powodzenia!!!! 

Informujemy również, że dzień 04.04.2013 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia: wszelkiego dobra, obfitości łask Chrystusa Zmartwychwstałego, zdrowia, pomyślności i opieki Bożej na każdy dzień.

Wesołego Alleluja!

 Przerwa świąteczna w roku szkolnym 2012/2013 trwa od 28.03.2013 r. do 03.04.2013 r.